MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
Mezoterapia bezigłowa - najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji, pozwalające dotrzeć do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, sprawiając że zabieg jest bardzo efektywny. Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i bezbolesnym (możliwe jest odczuwanie lekkiego mrowienia).

Mezoterapia bezigłowa w terapii przeciwzmarszczkowej. Zaleca się wykonanie serii zabiegów, przynajmniej 4, w odstępach 5-10 dni. Dla utrzymania uzyskanego efektu zaleca się powtarzać zabieg raz w miesiącu.

Mezoterapia bezigłowa w terapii antycellulitowej i na tkankę tłuszczową. Dobierając odpowiedni do problemu koktajl substancji aktywnych osiągamy redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów oraz ujędrnienie biustu. Zabieg należy przeprowadzić w serii przynajmniej 8-10 razy wykonywanych nie rzadziej niż 1 raz w tygodniu. Dla uzyskania lepszych efektów dobrze jest połączyć mezoterapię bezigłową z zabiegami masażu próżniowego.

Podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej w obrębie skóry poddanej zabiegowi zachodzą zmiany temperatury oraz wewnątrzkomórkowego ciśnienia. Takie reakcje przyczyniają się do pełniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych przez tkanki podskórne.

W jakich sytuacjach wskazany jest zabieg mezoterapii bezigłowej:
- dla odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu i grzbietów rąk,
- w celu rozjaśnienia blizn i plam na skórze,
- w walce z cellulitem (w obrębie ud, brzucha, pośladków, bocznych powierzchni kolan),
- do spłycania zmarszczek,
- dla ujędrnienia wewnętrznych powierzchni ramion,
- do zahamowania wypadania włosów o różnej etiologii.

Kiedy należy powstrzymać się od zabiegu:
- w czasie ciąży oraz w okresie karmienia piersią,
- przy alergii,
- przy cukrzycy,
- przy epilepsji,
- przy osteoporozie,
- w czasie leczenia chorób nowotworowych,
- w okresie przyjmowania leków przeciwzakrzepowych,
- przy stanach zapalnych i gorączce,
- przy niewydolności krążeniowej,
- przy uszkodzeniach mechanicznych skóry,
- posiadając ciała obce (rozrusznik serca, aparat na zęby),
- przy trądziku.
Copyright Nazwa.pl